KULLANIM ŞARTLARI

HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. (“HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.”)

Web Sitesi’ne hoş geldiniz! 


Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız. 

Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır.
Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.’nin yazılı iznine tabidir.
HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.’ın bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte, HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.’ne hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar.
Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. tarafından değiştirilebilir. HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Site özenle hazırlanılmış olmasına rağmen, site ziyaretçileri, sitedeki bilgilerin, konuyla ilgili profesyonel danışmanlığın yerini alacağını düşünmemelidirler. Bu nedenle, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili profesyonel danışmanınızla görüşmenizi tavsiye ederiz.
İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin gerçekleşme olasılığı vardır. HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ., sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır.
Bu site HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.’ne ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.’ni bağlamamaktadır.

Gizlilik Politikası ve Güvenlik:

HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. (“HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.”), internet sitesini ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. Sizin hakkınızda toplanan her türlü bilgi öncelikle isteyebileceğiniz hizmetleri sunmak için ve sonra da şirket olarak size daha iyi hizmet verebilmemiz için kullanılacaktır. Bu da sadece bilginin uygun bir şekilde kullanılmasıyla yapılacaktır.
HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Kişisel olarak sizinle ilgili hangi bilgilere sahip olduğumuzu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını isteme hakkına sahipsiniz. İsteklerinizi yerine getirmek için elimizden gelen makul bir şekilde yapılacaktır. Ancak, güvenlik konuları ya da mali düzenlemelerle ilgili bazı yasalar bunu engelleyebilir.
HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.’nin sayfalarından birinde veya daha fazlasında, http://www.hakpa.com/ harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ., kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi http://www.hakpa.com/ ile başlamayan siteler HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. ile ilişkisi olmayan sitelerdir.
Bu siteyi kullanarak HAKPA SIHHİ TESİSAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.’ın Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.